Конкурс

Загальні положення

“Explore Canada”:
  • це унікальний в своєму роді, перший сучасний Інтернет формат всеукраїнського освітнього проекту
  • це неймовірний шанс відвідати Канаду і зафрендитись з цією неймовірною країною-загадкою, як на власні очі, так і онлайн завдяки освітьно-пізнавальній подорожі! 
Місія проекту 
Створення для студентської молоді та школярів України нових освітніх можливостей, набуття знань та навичок, які в подальшому молоді люди спрямують на саморозвиток.

Проектом передбачено надати можливість переможцям конкурсу самостійно протестувати якість навчання в Канаді та по поверненню поділитись власним досвідом з українським суспільством (ведення блогу, проведення семінарів та консультацій, тощо), а також ознайомитись із освітніми та туристичними можливостями кожної із провінцій Канади.

Очікується, що обрані активні молоді люди стануть свого роду “Послами Канади”, а зокрема конкретної місцевості, провінції та освітнього закладу Канади.
 
© 2001-2021 - ExploreCanada
Використання будь-яких матеріалів, розміщенних на сайті, дозволяється при умові посилання на сайт Explore.educanada.com.ua. При копіюванні матеріалів для інтернет-видань – необхідним є обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщенним незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
Powered by KREDISOFT
закрыти