26.11.2014
 

Справжній кленовий сироп з Канади тільки на Мейпл Фест!

Говорячи про Канаду, швидше за «кленовий листок» і навіть саме «Канада», на думку приходить слово «Кленовий сироп».  Цей найпопулярніший і найпрестижніший канадський сувенір для нашого фестивалю надає компанія Cleary’s. Якість й абсолютна натуральність сиропів від Cleary’s підтверджена десятками сертифікатів. А продукція експортується прямо з Квебеку. Поза всяким сумнівом, вам в повній мірі гарантується свіжість, найвища якість і неповторний винятковий смак продукції, виробленої з пристрастю в автентичних традиціях Квебека та Канади.


До того ж, скуштувати кленовий сироп можна буде безкоштовно! А також прийняти участь у конкурсах, щоб виграти свою особисту баночку сиропу та поділитись нею із друзями!

Долучайся до Мейпл Фест: фестиваль Канади

 

 
06.06.2015
 Троє переможців Explore Canada вже в Канаді
Гуси, лосі, салюти і танці – ці та інші перші враження про Канаду з’являються у блогах Explore Canada. ...

Деталі>>

 
15.04.2015
 Напрями подорожей переможців
Шановні переможці проекту “Explore Canada”! Раді повідомити, що напрями та періоди ваших подорожей в Канаді вже визначено...

Деталі>>

 
09.04.2015
 Вітаємо переможців проекту “Explore Canada”
Цей день настав! З превеликою радістю та гордістю вітаємо переможців всеукраїнського освітнього проекту “Explore Canada”!...

Деталі>>

 
30.03.2015
 Оголошено список кандидатів
Вітаємо учасників, які за рішенням журі проекту “Explore Canada” отримали право на звання “Переможці Розіграшу”!...

Деталі>>

 
25.03.2015
 Оголошення переможців проекту "Explore Canada"
Учасникам 3 туру проекту "Explore Canada"! ...

Деталі>>

 
© 2001-2020 - ExploreCanada
Використання будь-яких матеріалів, розміщенних на сайті, дозволяється при умові посилання на сайт Explore.educanada.com.ua. При копіюванні матеріалів для інтернет-видань – необхідним є обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщенним незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
Powered by KREDISOFT
закрыти