11.12.2014
 

Як це було: Мейпл Фестиваль в Могилянці

Друзі та учасники проекту! 28 листопада 2014 року ми створили справжнє грандіозне свято – Мейпл Фест: фестиваль Канади. На кілька днів Канада переїхала у Київ і привернула до себе увагу студентської молоді. Всі бажаючі змогли долучитися до цікавих конкурсів, воркшопів та Skype-конференції з українською студенткою в Канаді. Урізнобарвили подію експозиції «Канада очима українців», фотосушка, Stand-up шоу, показ канадського короткометражного кіно та виступ музикантів. Також усі учасники фестивалю змогли скуштувати справжній кленовий сироп із Квебеку!


Сказати, що Мейпл Фест вдався – нічого не сказати. Дні Канади в Україні пройшли на одному подиху, залишивши по собі море вражень, незабутні емоції та цікаві подарунки переможцям конкурсів. Долучайся до містера Мейпла і отримуй задоволення від кожної миті! Explore Canada! Адже…ти впевнений, що знаєш її?
 


P.S. Більше фото з фесту тут
P.P.S. Українська студентка Маша розповідає про своє навчання в Канаді в блозі

 
06.06.2015
 Троє переможців Explore Canada вже в Канаді
Гуси, лосі, салюти і танці – ці та інші перші враження про Канаду з’являються у блогах Explore Canada. ...

Деталі>>

 
15.04.2015
 Напрями подорожей переможців
Шановні переможці проекту “Explore Canada”! Раді повідомити, що напрями та періоди ваших подорожей в Канаді вже визначено...

Деталі>>

 
09.04.2015
 Вітаємо переможців проекту “Explore Canada”
Цей день настав! З превеликою радістю та гордістю вітаємо переможців всеукраїнського освітнього проекту “Explore Canada”!...

Деталі>>

 
30.03.2015
 Оголошено список кандидатів
Вітаємо учасників, які за рішенням журі проекту “Explore Canada” отримали право на звання “Переможці Розіграшу”!...

Деталі>>

 
25.03.2015
 Оголошення переможців проекту "Explore Canada"
Учасникам 3 туру проекту "Explore Canada"! ...

Деталі>>

 
© 2001-2020 - ExploreCanada
Використання будь-яких матеріалів, розміщенних на сайті, дозволяється при умові посилання на сайт Explore.educanada.com.ua. При копіюванні матеріалів для інтернет-видань – необхідним є обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщенним незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
Powered by KREDISOFT
закрыти