16.10.2014
 

Канадський пенсіонер виграв в лотерею майже $14 млн!

У Канаді пенсіонер Леон Хіртл виграв 13,8 мільйона доларів в лотерею “Lotto 6/49”.

Як повідомляє CTV News, щасливий квиток 78-річний житель острова Белл в провінції Нова Шотландія купив у місцевій аптеці.

"Дівчина, якій я пред'явив лотерейний квиток, довго не могла повірити, що він виграшний Вона покликала свою колегу, і вони разом звірили цифри.", - Поділився Хіртл. Він розповів, що вперше виграв в лотерею 30 років тому, але тоді його виграш був набагато скромніше - всього одна тисяча доларів.

Чоловік близько 60 років був рибалкою, а два роки тому, після того як у нього закінчилася ліцензія на вилов риби, він вирішив піти на пенсію, передає CBC News. Хіртл поки не вирішив, як він розпорядиться своїми мільйонами.

“Лото 6/49” - одна з двох загальнонаціональних лотерей в Канаді. Її учасники можуть як самостійно зазначити номери, на які може випасти виграш, так і придбати квиток із заздалегідь проставленими номерами.

 
06.06.2015
 Троє переможців Explore Canada вже в Канаді
Гуси, лосі, салюти і танці – ці та інші перші враження про Канаду з’являються у блогах Explore Canada. ...

Деталі>>

 
15.04.2015
 Напрями подорожей переможців
Шановні переможці проекту “Explore Canada”! Раді повідомити, що напрями та періоди ваших подорожей в Канаді вже визначено...

Деталі>>

 
09.04.2015
 Вітаємо переможців проекту “Explore Canada”
Цей день настав! З превеликою радістю та гордістю вітаємо переможців всеукраїнського освітнього проекту “Explore Canada”!...

Деталі>>

 
30.03.2015
 Оголошено список кандидатів
Вітаємо учасників, які за рішенням журі проекту “Explore Canada” отримали право на звання “Переможці Розіграшу”!...

Деталі>>

 
25.03.2015
 Оголошення переможців проекту "Explore Canada"
Учасникам 3 туру проекту "Explore Canada"! ...

Деталі>>

 
© 2001-2020 - ExploreCanada
Використання будь-яких матеріалів, розміщенних на сайті, дозволяється при умові посилання на сайт Explore.educanada.com.ua. При копіюванні матеріалів для інтернет-видань – необхідним є обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщенним незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
Powered by KREDISOFT
закрыти