The University of Winnipeg
The University of Winnipeg
 

Місто, провінція Вінніпег, Манітоба
Дата заснування 1871
Статус Університет
Сайт www.uwinnipeg.ca

The University of Winnipeg
Інформація

Особливості закладу
University of Winnipeg (UWinnipeg) отримав свій статус у 1967 році, але його коріння сягають глибини 130-річної історії. Фундамент університету заклали коледж Манітоби (1871) і коледж Уеслі (1888), які об'єдналися в 1938 році, щоб сформувати Сполучений коледж. UWinnipeg розташований в самому центрі Канади та славиться своєю мультикультурністю, мальовничістю і компактністю території. Університет Вінніпегу фінансується приватною установою задля надання студентам найкращої професійно-прикладної безперервної освіти від найкомпетентніших професорів країни. UWinnipeg пропонує більше, ніж 800 курсів в більш ніж 40 спеціалізованих предметних областях від менеджементу до історії та курсів англійської мови (ESL, English as a Second Language). UWinnipeg став домівкою для більш ніж 10 000 студентів денної та заочної форми навчання, він незмінно входить у першу десятку рейтингу канадських університетів.

Програми

  • ESL (English as a Second Language): Full-Time і Part-Time програми (основні, загальні та академічні напрямки підготовки до ВНЗ)
  • Шкільні програми: колегіум на базі коледжу Уеслі, який щорічного готує іноземних студентів до вступу в університет Канади
  • Академічні програми (за спеціальностями): бакалавріату, магістратури, післядипломної освіти, другої вищої освіти. CO-OP програми
Проживання
Студент проживає та харчуєтьсчя в турботливій канадській сім'ї

<< Назад до Спонсорів
 

Фотогалерея

Відео

© 2001-2020 - ExploreCanada
Використання будь-яких матеріалів, розміщенних на сайті, дозволяється при умові посилання на сайт Explore.educanada.com.ua. При копіюванні матеріалів для інтернет-видань – необхідним є обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщенним незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
Powered by KREDISOFT
закрыти