Nova Scotia International Student Program
Nova Scotia International Student Program
 

Місто, провінція Труро, Нова Шотландія 
Дата заснування 1997 
Програми К12 , ESL, summer program
Сайт http://www.nsisp.ca/

Nova Scotia International Student Program Nova Scotia International Student Program in Facebook
Інформація
Міжнародна студентська програма пропонує середню освіту для студентів по всьому світу. Студенти приймаються у віці 4-12 (8-18 років). Один семестр і / або повний рік програми доступний  більш ніж у 90 молодших і старших середніх школах, а також ESL таборах (ESL - програма English as a Second Language), що проводяться в липні і серпні.  
Середні школи, розташовані у 7 регіонах, раді прийняти іноземних студентів. Ці школи розташовані по всій провінції Нова Шотландія в малих і великих населених пунктах. Кожен студент буде відчувати себе частиною приймаючої сім'ї і святкувати разом із нею всі сімейні урочистості, пікніки і заходи.  
Студенти користуються різноманітними засобами, спрямованими на розвиток мистецтва та науки, мови і комп'ютерних технологій. Заняття проводяться під ретельним наглядом кваліфікованих викладачів. Всі професіонали сертифіковані і більша частина з них має вчені ступені в галузі освіти.

Програми

  • Молодша і старша середня школа - семестр за кордоном 
  • Молодша і старша середня школа - рік за кордоном 
  • Молодша і старша середня школа - короткострокові програми 
  • Літній табір ESL
Проживання
Студент проживає та харчуєтьсчя в турботливій канадській сім'ї

<< Назад до Спонсорів
 

Фотогалерея

Відео

© 2001-2020 - ExploreCanada
Використання будь-яких матеріалів, розміщенних на сайті, дозволяється при умові посилання на сайт Explore.educanada.com.ua. При копіюванні матеріалів для інтернет-видань – необхідним є обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщенним незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
Powered by KREDISOFT
закрыти