Heartland International English School
Heartland International English School
 

Місто, провінція Вінніпег, Манітоба
Дата заснування 1999
Статус Приватна мовна школа
Сайт www.heartlandenglish.com

Heartland International English School Heartland International English School in Facebook
Інформація

Heartland International English School знаходиться в чудовому місті Вінніпег. Все, що може знадобитися студенту, знаходиться близько від школи: громадський транспорт, магазини, ресторани, бібліотека і парки.

Шкільні класи великі і комфортабельні. Студенти мають вільний доступ до комп'ютерів, Wi-Fi, телефону, кухні та багато іншого. Heartland має власний сертифікований тест-центр IELTS. Heartland - це ідеальне місце для вивчення англійської мови! 

Програми
Сomprehensive English as a Second Language (ESL) - широкопрофільна програма вивчення англійської мови від елементарного рівня до найвищого. Ця програма системно готує студентів для вступу у вищі навчальні заклади Канади. В курс входить, також, підготовка до здачі екзамену IELTS.

Проживання
Студенти проживають в приймаючих канадських сім'ях

<< Назад до Спонсорів 

 

Фотогалерея

© 2001-2020 - ExploreCanada
Використання будь-яких матеріалів, розміщенних на сайті, дозволяється при умові посилання на сайт Explore.educanada.com.ua. При копіюванні матеріалів для інтернет-видань – необхідним є обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщенним незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
Powered by KREDISOFT
закрыти